Eren Bakıcı Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eren Bakıcı Fan Club

GERÇEK BİR ERENCİYSEN HAYDİ NE DURUYOSUN ÜYE OLSANA

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi'yle ropörtaj

2 posters
YazarMesaj
cemros_gözdoş
DİKKAT Admin!
DİKKAT Admin!
cemros_gözdoş

hepsi'yle ropörtaj Empty
MesajKonu: hepsi'yle ropörtaj   hepsi'yle ropörtaj Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 10:28 pm

2009 erevisionu na katılmanız için çok istek gözüküyor anketlerde hep 1. çıkıyorsunuz bu 2009 yılında teklif gelirse ne

yapacaksınız?

yasemin:Ben hep kaçmak isterdim ama mor ve ötesi ilk 10 a girdiyse bizimde gireceğimizi düşünüyorum.

eren:biz kabul edeceğiz gelirse.Ama kendimizi geliştirmeliyiz.

cemre:ben kararsızım ama biraz daha kendimizi geliştirmeliyiz.Eğer büyük yol katedersek tabii ki katılcaz artık kaçmıcaz.

Buna hayranlarınız çok sevincek sanırım.Dün yeni bir anket basladı yine önce gidiyorsunuz peki bu anketler size katılmanız için istediğinde değişiklik yapıyor mu?

eren:benim yapıyor ülkemizin yarısı bizi sevmesi yani çok güzel birşeyy

cemre:bende etki yapmıyor çünkü küçük hayranlarımız oy veriyor.Onlar heralde güzellik ve dansa bakıyor ama ses olarak bizden yetenekliler var.

gülçin:bence büyüklerin sadece oy verebildiği bir ankat olsa 15 yas üstü falan o zamn bana destek olur kızlar istemesede ben ikna ederim

yasemin:gülçinin garip ve imkansız olan teklifine şunu diyorum çocuklar 10 yasındaysa 20 derler girerler yani bence hiç etkilenmemeliyiz o anketlerden.

eren sen değişik yorum yaptın neden?

eren:ya küçük olabilirler ama mesela baska sanatçılarda var bizim gibi onları nie sevmiolar mesela yabancı ülkelerin bizim gibi sanatçıları var onları çocuklar hiç sevmiyor ama bizi sevdiklerine göre ülkedeki küçüklerimiz iyiyiz demek bence…
http://erecilerfanclup.eniyiforum.org
meleğim.erenim
DİKKAT Admin!
DİKKAT Admin!
meleğim.erenim

hepsi'yle ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: hepsi'yle ropörtaj   hepsi'yle ropörtaj Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 10:36 pm

sağol canım paylaşım için
cemros_gözdoş
DİKKAT Admin!
DİKKAT Admin!
cemros_gözdoş

hepsi'yle ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: hepsi'yle ropörtaj   hepsi'yle ropörtaj Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 11:23 pm

ö.d. jnm sadece bi paylaşım maksat paylaşımm Smile Very Happy Smile Very Happy
http://erecilerfanclup.eniyiforum.org

hepsi'yle ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-